Tel.: (22) 446 80 44, (22) 649 16 19
Tel. kom.: 517 408 156

Estetique - salon kosmetyczny Warszawa Ursynów

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dietetyk

salon kosmetyczny Warszawa Ursynów kwas hialuronowyINSTYTUT KOSMETYKI PROFESJONALNEJ ESTETIQUE jest szczególnym miejscem, w którym można kompleksowo zadbać o zdrowie i piękno całego ciała, w oparciu o wiedzę specjalistów w różnych dziedzinach. Do naszych usług włączyliśmy porady Dietetyka – tak, aby wesprzeć naszych Klientów i skutecznie dbać o ich zdrowie i wygląd.

Zapraszamy tych wszystkich, którzy z różnych powodów, chcą przyjrzeć się swojej diecie i poczynić w niej niezbędne zmiany.

 

 Przygotowujemy diety i wspieramy:

  • osoby z nadwagą lub niedowagą;
  • panie w ciąży i przyszłe mamy;
  • osoby z wysokim cholesterolem, miażdżycą lub stanem przedmiażdżycowym;
  • osoby chore na dnę moczanową, kamicę nerkową, cukrzycę, stany przedcukrzycowe i inne choroby związane z nieodpowiednią dietą.

 

Dietetyk Anna Maria Królak mgr inż. Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji -  absolwentka  SGGW w Warszawie - Pracuje z pasją i pokorą, zawód dietetyka to dla niej powołanie i  nieustająca  nauka. Uczy swoich pacjentów jak dbać o ciało i zdrowie. Pomaga osobom  otyłym, zbyt  szczupłym, a także wspomaga osoby chore - zdrową dietą dostosowaną do  konkretnego  pacjenta.

 

Program Porad Dietetycznych:

1. Pierwsza wizyta – wywiad, pomiary ciała, wskazówki ogólne oraz pierwsze zalecenia dietetyczne;

czas trwania: ok. 45 minut 

cena: 150 PLN

2. Druga wizyta –  wnioski po wywiadzie, ustalenie celów, przekazanie planu diety;

czas trwania: ok. 30 min

cena: 100 PLN

3. Trzecia wizyta - kontrolna – ocena efektów przeprowadzonej diety oraz wskazówki do utrzymania zdrowych nawyków żywieniowych.

czas trwania: ok. 30 min

cena: 100 PLN

ul.Stryjeńskich 19 lok. usługowy 12 | 02-791 Warszawa (Ursynów)
e-mail: biuro@ikpe.pl