Tel.: (22) 446 80 44, (22) 649 16 19
Tel. kom.: 517 408 156

Estetique - salon kosmetyczny Warszawa Ursynów

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miękki lifting

salon kosmetyczny Warszawa UrsynówMiękki lifting - to najnowocześniejsza metoda precyzyjnego modelowania owalu twarzy, napięcia skóry oraz niwelowania zmarszczek szyi i odmładzania skóry rąk bez użycia skalpela.

 

Proces starzenia skóry polega nie tylko na pojawianiu się zmarszczek ale przede wszystkim na utracie objętości tkanki podskórnej. Charakterystyczne wgłębienia, zapadnięcia, depresje widoczne w okolicach skroni, policzków, doliny łez i w dolnej części twarzy powodują, że odbieramy daną osobę jako starszą. Proces ten zaczyna być widoczny około 35-40 roku życia i pogłębia się w miarę upływu lat. Z pomocą przychodzi dermatologia estetyczna oferując zabieg miękki lifting. Jest to najnowocześniejsza metoda precyzyjnego modelowania owalu twarzy, napięcia skóry oraz niwelowania zmarszczek szyi i odmładzania skóry rąk. Ma na celu odtworzenie i przywrócenie właściwych proporcji, symetrii oraz zminimalizowanie efektów starzenia zachowując indywidualne cechy twarzy.

Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnej, tępo zakończonej, miękkiej igły, którą podaje się preparat wypełniający, kwasu hialuronowy. Substancja ta występuje w organizmie, ale na skutek procesu starzenia skóry jej  poziom z wiekiem maleje. Kwas hialuronowy jest elastyczny, miękki, ma jednorodną konsystencję, jest niewyczuwalny. Wykorzystywany do zabiegu preparat jest bezpieczny, ulega całkowitemu rozkładowi biologicznemu i pozwala uniknąć wystąpienia ewentualnych skutków ubocznych.

Miękki lifting pozwala na podciągnięcie owalu, spłycenie bruzd nosowo - wargowych, uniesienie łuków brwiowych, nadanie miękkości i prawidłowych wypukłości twarzy. Skóra staje się nawilżona, napięta i wypoczęta, wymodelowana i odmłodzona. Efekty w zależności od poddanych zabiegowi partii ciała utrzymują się od ok. 6 do 18 miesięcy, w zależności od użytego preparatu wypełniającego i naturalnego procesu starzenia skóry. Niekiedy po zabiegu pojawiają się niewielkie zasinienia, które jednak można skutecznie zamaskować makijażem korekcyjnym. Technika miękkiego liftingu daje nieprawdopodobne możliwości niechirurgicznego odmłodzenia twarzy, bez ryzyka nadkorekcji i powikłań.

 

Wskazania do zabiegu:

  • osób pragnących wymodelować policzki, podbródek
  • osób pragnących zniwelować zmarszczki twarzy, szyi
  • osób chcących poprawić stan doliny łez i okolic oka
  • osób chcących dokonać korekcji ust
  • osób chcących odmłodzić skórę rąk
  • osób chcących unieść łuki brwiowe i opadającą powiekę górną
  • osób chcących wymodelować owal, zlikwidować ?chomiki?

 

 

 

ul.Stryjeńskich 19 lok. usługowy 12 | 02-791 Warszawa (Ursynów)
e-mail: biuro@ikpe.pl