Tel.: (22) 446 80 44, (22) 649 16 19
Tel. kom.: 517 408 156

Estetique - salon kosmetyczny Warszawa Ursynów

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zabiegi medyczne i dermatologiczne na okolice oczu

salon kosmetyczny Warszawa Ursynów okolice okaSkóra wokół oczu jest bardzo delikatna, cienka i wrażliwa. Zawiera znikomą ilość gruczołów łojowych, dlatego też traci nawilżenie i szybko się starzeje. Jest narażana na agresywne czynniki zewnętrzne i pracę mięśni (mrużenie oczu, ciągły ruch gałek ocznych) co prowadzi do rozciągania skóry i powstawania zmarszczek mimicznych. Częstym problemem są również cienie i obrzęki pod oczami.

Naturalny proces utraty elastyczności skóry, która w tej okolicy twarzy jest bardzo cienka i delikatna. W wieku  powyżej 30 a zwłaszcza 40 roku życia dochodzi do stopniowego zaniku włókien elastycznych, nawet jeśli reszta twarzy wciąż wygląda świetnie. Na powiece górnej objawia się to poprzez coraz bardziej widoczny fałd skóry. Jednocześnie wraz ze spadkiem ilości kolagenu w skórze, naskórek zaczyna wyglądać jakby był w „nadmiarze” do potrzeb, pojawiają się zmarszczki i fałdy w najbardziej ruchomych częściach powiek. Stopniowe ścieńczanie skóry może prowadzić do pojawienia się pod skórą widocznego tłuszczu okołogałkowego, nawet osób nie mających jego nadmiaru. Nie możemy zatrzymać tego procesu, jednak jest możliwe znaczne jego spowolnienie przez stosowanie kremów ochronnych i zabiegów kosmetycznych, a także ochrona skóry twarzy przed słońcem.

Mięśnie okrężne oka stają się delikatniejsze,  rozciągają się i osłabia się ich siła co prowadzi do opuszczania się skóry. Elementy utrzymujące tkanki okołogałkowe w dobrym napięciu, rozciągają się głównie pod wpływem grawitacji, czynników pogodowych, ruchów oka, a także palenia papierosów. Stopniowo dochodzi do wysuwania się a następnie uwidocznienia tłuszczu okołogałkowego. Z wiekiem dochodzi do osłabienia mięśnia czołowego, co z kolei powoduje obniżanie się brwi i pojawienia się dodatkowego nadmiaru skóry na powiekach.

Utrata jędrności skóry twarzy prowadzi do powstania zagłębień poniżej powiek dolnych i uwidocznienia się kości. U niektórych ludzi dochodzi do gromadzenia się płynu obrzękowego, którego ilość zmienia się z dnia na dzień

 

W ofercie gabinetu Estetique, znajdują się zabiegi, które skutecznie opóźniają procesy starzeniowe skóry wokół oka.

Mezoterapia igłowa pod oczy

 

Mezoterapia igłowa pod oczy, to krótki i niemal bezbolesny zabieg, w krótkim czasie poprawiający kondycję skóry wokół oczu. Zabieg polega na płytkim ostrzykiwaniu, skóry odpowiednio dobranym preparatem.

Kwas hialuronowy – poprawia nawilżenie

Witaminy i aminokwasy – rewitalizują i odżywiają

Mezoterapia igłowa doskonale sprawdza się w przypadku cieni, obrzęków i zmarszczek wokół oczu

 

Wskazania:

  • cienie,
  • obrzęki,
  • zmarszczki,
  • sucha skóra,   
  • skóra wymagająca rewitalizacji

 

Ultradźwięki

 

Z mniej inwazyjnych zabiegów, bardzo dobre efekty przynosi seria zabiegów z zastosowaniem ultradźwięków i odpowiednio dobranych preparatów. Zabieg jest przyjemny, polega na masowaniu skóry głowicą ultradźwiękową, wraz z aktywnym preparatem dobranym do problemu skóry.

Wskazania:

  • sucha skóra,
  • obrzęki,
  • skóra potrzebująca odżywienia

 

DCK

Masaż mechaniczny z precyzyjnie regulowanym podciśnieniem, zwalczający efekty starzenia, pobudzający układ limfatyczny, poprawiający napięcie i wygląd skóry oraz samopoczucie (fizyczne i psychiczne). Dodatkowo zabieg daje uczucie komfortu, pomaga zwalczać stres i relaksuje. Wskazany u osób z "zasinieniem" pod oczami i obrzękami dolnej powieki oka. Zaleca się wykonanie w zależności od potrzeb 1 -2 zabiegi tygodniowo w serii 10 zabiegów oraz zabieg podtrzymujący wykonany raz w miesiącu.

 

Zabieg z RF

Całkowicie bezpieczny i bezbolesny zabieg  wygładza, napina skórę, redukuje delikatne i średnie zmarszczki twarzy i szyi bez użycia skalpela. Przeznaczony dla każdego typu skóry. Po zabiegu skóra jest gładsza, bardziej napięta, o młodszym wyglądzie. Rezultaty uzależnione indywidualnie od ogólnej kondycji skóry oraz jej pielęgnacji po zabiegu. RF - pomaga uzyskać gładszą, bardziej napiętą skórę wokół oczu, spłyca zmarszczki i ukazuje młodsze spojrzenie bez konieczności zabiegu chirurgicznego. Odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Efekty mogą utrzymywać się latami, w zależności od stanu skóry i jej naturalnego procesu starzenia

 

Płaty kwasu hialuronowego

Zabieg wygładzający, wybielający i drenujący wokół oczu, szczególnie polecany na dolne partie pod oczami. Likwiduje drobne linie i zmarszczki, działa rozjaśniająco na cienie pod oczami i obrzęki. Przywraca napięcie i blask zmęczonej i wrażliwej skórze oraz stymuluje procesy naprawcze.

 

ul.Stryjeńskich 19 lok. usługowy 12 | 02-791 Warszawa (Ursynów)
e-mail: biuro@ikpe.pl