Tel.: (22) 446 80 44, (22) 649 16 19
Tel. kom.: 517 408 156

Estetique - salon kosmetyczny Warszawa Ursynów

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zabiegi laserowe

salon kosmetyczny Warszawa Ursynów laseroterapiaObecnie nasza Instytut jest wyposażony w laser o najwyższej klasie, co pozwala nam na bardzo precyzyjne dobranie zabiegu właściwego dla danego klienta w zależności od jego potrzeb. Do leczenia aktywnych zmian trądzikowych stosujemy wysokiej klasy laser PTF.

Laser PTF - jest bardzo skuteczny w leczeniu aktywnego trądziku pospolitego, w tym zmian ropnych oraz postaci torbielowatej.

Działanie lasera polega na wybiórczym dostarczaniu energii do obszarów zakażonych oraz dotkniętych aktywnymi zmianami, w których powstaje temperatura niszcząca bakterie oraz zamykająca i obkurczająca pory. Zazwyczaj zmiany trądzikowe znikają po 1-3 dniach po zabiegu.

Jeden zabieg w okolicy twarzy zajmuje około 10-20 minut. Zabiegi zwykle wykonujemy w odstępach tygodniowych. W przypadku szczególnie rozległych zmian można początkowe zabiegi powtarzać częściej - ok. 2 razy w tygodniu. Po zabiegu można swobodnie wrócić do codziennych obowiązków. Należy pamiętać o stosowaniu ochrony przeciwsłonecznej i odpowiedniej pielęgnacji skóry, którą zalecamy jako podstawę leczenia tego typu zmian skórnych.

ul.Stryjeńskich 19 lok. usługowy 12 | 02-791 Warszawa (Ursynów)
e-mail: biuro@ikpe.pl