Tel.: (22) 446 80 44, (22) 649 16 19
Tel. kom.: 517 408 156

Estetique - salon kosmetyczny Warszawa Ursynów

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

salon kosmetyczny Warszawa Ursynów przedłużanie rzęsKażda kobieta marzy o pięknych, długich, gęstych, czarnych i lśniących rzęsach. Gdy prowadzimy aktywny tryb życia tzn. uprawiamy sporty wodne i inne gdzie tusz może się rozmazać - używamy tuszy wodoodpornych, które niszczą i osłabiają rzęsy. Ale jest na to rada, mianowicie metoda permanentnego przedłużania rzęs metodą 1:1.

Zabieg jest dostępny dla każdej osoby, nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonania. Wszystkie preparaty są bardzo bezpieczne, nawet dla wrażliwych oczu. W związku z tym zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób które nie mogą używać tuszu do rzęs, ze względu na uczulenie.

Zabieg przedłużania rzęs daje spektakularny efekt, który utrzymuje się od 3 do 6 tygodni, rzęsa przyklejona do rzęsy naturalnej wypada razem z rzęsą naturalną, gdy skończy się jej cykl życiowy.

 

Zabieg nie niszczy więc naturalnych rzęs, dodatkowo oszczędzamy rzęsom codziennego łamania zalotką i tarcia podczas demakijażu. Rzęsy odporne są na działanie wody, łez, można biegać, pływać. Na zabieg przedłużania rzęs często decydują się panny młode, oprócz tego że rzęsy te pięknie podkreślają oko, to panna młoda może się wzruszać do woli bez obawy o trwałość makijażu. Rzęsy po założeniu nie wymagają używania tuszu.

 

Z zabiegu przedłużania rzęs korzystają przede wszystkim osoby, które nie mają czasu na wykonanie makijażu oka, a chcą wyjść z domu z kompletnym makijażem.

Mogą z tego zabiegu skorzystać także osoby których naturalne rzęsy są bardzo krótkie i rzadkie. Dostępne na rynku rzęsy występują w różnych grubościach i długościach. Wybierając rzęsy delikatne uzyskamy bardzo naturalny efekt, nikt nie zorientuje się, że rzęsy są doklejane. Przedłużone rzęsy nadają oczom wyrazistość, optycznie je powiększają.

ul.Stryjeńskich 19 lok. usługowy 12 | 02-791 Warszawa (Ursynów)
e-mail: biuro@ikpe.pl